Kingston USB3.0 Hi-Speed FCR-HS4 Kart Okuyucu FCR-HS4
Kingston USB3.0 Hi-Speed FCR-HS4 Kart Okuyucu FCR-HS4
Kingston USB3.0 Hi-Speed FCR-HS4 Kart Okuyucu FCR-HS4
Kingston USB3.0 Hi-Speed FCR-HS4 Kart Okuyucu FCR-HS4

Kingston USB3.0 Hi-Speed FCR-HS4 Kart Okuyucu FCR-HS4 (SARFKGKOFCRHS401)

Marka : Kingston
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
Barkod : 740617239805

Kingston Türkiye Resmi Distribütör Garantisi Altındadır

Kingston USB3.0 Hi-Speed FCR-HS4 Kart OkuyucuKingston USB 3.0 High-Speed Media Reader, tüm önemli kart biçimlerini okuması ve UHS-I ve UHS-II SD kart hızlarını desteklemesi sayesinde fotoğraçılar, video grafikerleri, tasarım stüdyoları ve basım evleri için idealdir. Bu çok yönlü okuyucu, favori kartlarınız ve bilgisayarınız arasında fotoğraf, video, müzik ve diğer verileri kolayca transfer etmenizi sağlar.

Bellek kartlarınızın performansını arttırmak ve dosya transferi sırasında zaman kazanmak için USB 2.0'dan 10 kata kadar daha hızlı bir değer olan 5,0 GB/s'ye varan veri aktarma hızına sahip USB 3.0 performansına sahiptir.

USB 3.0 medya kartı okuyucu küçük bir yapıda beyaz gövde ve fırçalanmış nikel kasası, kolayca okunabilir, dahili LED göstergesi ile zarif bir tasarıma sahiptir. Sınırlı USB 3.0 bağlantı noktalarına sahip sistemlerde kullanım için USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye doğru uyumludur. İçinizin daha rahat etmesi için iki yıl garantiye, ücretsiz teknik desteğe sahiptir ve efsanevi Kingston® güvenilirliğiyle sunulmaktadır. Evinizde, işyerinizde, seyahetlerinizde çok kolay yanınızda taşıyabilir ve tak çalıştır özelliği ile bilgisayarınıza taktığınızda direk olarak bir sürücü olarak görülür.

Bilgisayarınızda örneğin bir F:\ sürücüsü olarak görürsünüz. Bir depolama sürücüsü olarak görüldüğünden verilerinizi kolaylıkla bilgisayarınıza veya bilgisayarınızdan dijital donanımınıza aktarabilirsiniz.


Desteklenen Kartlar

– Compact Flash: CF Tip I ve II (UDMA 0-7)
– Secure Digital: SD/SDHC UHS I-II/SDXC UHS I-II
– microSD: microSD/microSDHC UHS-I/microSDXC UHS-I
– Memory Stick: Memory Stick PRO/Duo/PRO Duo/ PRO-HG Duo


Bağlantı Arayüzü
USB 3.0
Yuva Sayısı
4 Yuva
Desteklenen Kart Tipleri
CF, Micro SD, SD, Memory Stick, Micro SDHC, Micro SDXC, SDHC, SDXC
Bağlantı
Kablolu
Garanti
2 Yıl
Kullanım Yeri
Masaüstü PC, Notebook, Apple
Port Hızı
5Gb/s
Renk
Gümüş
Kullanım Alanı
Fotoğraf-Video, Kişisel Kullanım