TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC Alıcı-Verici
TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC Alıcı-Verici
TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC Alıcı-Verici

TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC Alıcı-Verici (NETRTP00TXMSR431)

Marka : TP-LINK
Fiyat : ₺336,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺335,00(KDV Dahil)
Barkod : 6935364021870

TP-Link Türkiye Garantisi Altındadır

TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC Alıcı-Verici

Çok modlu SFP+ LC Alıcı-Verici
Maksimum esneklikle çalışır durumda tak-çıkar özelliği
T3700 serisi, T2700 serisi, T1700 serisi switchlerle ve TX432 ile uyumludur.

TRANSCEİVER
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Dalga Boyu 850nm
Güç Kaynağı 3.3V
Fiber Tipi 50/125um or 62.5/125um Multi-mode
Maks. Kablo Uzunluğu 300m or 33m
Veri Hızı 10Gbps
Port Tipi LC/UPC
İletim Gücü -1.0dBm(Max)
-7.3dBm(Min)
Alıcı Gücü -1.0dBm(Max)
-9.9dBm(Min)
Hassasiyet -11.1dBm
Güvenlik ve Emisyon FCC, CE
Ortam Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing